Internetový obchod s tradiční čínskou medicínou Přejít na eshop

 

Co vám odkryje vaše Bazi analýza (váš horoskop podle čínské astrologie)?

Vaši povahu

Díky BAZI analýze poznáte svůj skutečný charakter a povahu. To vám pomůže lépe pochopit, jakým způsobem uvažujete, proč konáte tak jak konáte, jak komunikujte s ostatními lidmi a jakým způsobem dosahujete své cíle. Toto všechno je nesmírně důležité vědět, protože vám to pomáhá odkrývat vaše silné stránky a ty, když budete pak systematicky rozvíjet, začne se vám v životě dařit a dostanete se na cestu toho nejmenšího odporu za vašimi cíli, dokonce i těmi nejodvážnějšími.

Datum vašeho narození se přepočte do téhle tabulky a poskytne vám informace o vašich talentech a darech. Toto je vaše munice, s kterou jste se narodili. Nebudete přece používat prak (i když vám ho někdo někdy strčil do rukou a vám celkem vyhovuje a jste na něj zvyklí), když máte k dispozici samopal.

Vaše cesta

Vaše cesta vám odhalí, jaké příležitosti a potenciál máte na dosah, kdy mohou nastat problémy a kde se můžou objevit překážky. Na základě toho se pak budete vědět lépe rozhodovat, efektivněji pracovat a tím pádem budete dosahovat své cíle mnohem rychleji a bez větších zklamání a pádů.

Tato část BAZI analýzy se jmenuje Pilíře štěstí. Každý pilíř obsahuje číslo, co představuje váš věk, ve kterém do daného pilíře vstupujete. Každý pilíř trvá 10 let a přináší potenciál, příležitosti, překážky a výzvy, které na vaší cestě životem můžete očekávat. Tím, že tyto skutečnosti dopředu odhalíte a poznáte, budete přesně vědět co a kdy dělat, co naopak nedělat, čemu se vyhnout a kdy si dávat pozor. Toto vám mnohonásobně zefektivní vaše každodenní činnosti a vy budete schopni za jeden měsíc uskutečnit to, co doteď za jeden rok.

Vaši tři pomocníci

Určení pomocníků, které máte neustále k dispozici, jsou jednou z mých nejoblíbenějších oblastí BAZI analýzy. Každý člověk má kolem sebe určité lidi, které mu dokážou ve správný čas dobře poradit, nasměřovat anebo nabídnout pomocnou ruku. Může to být váš šéf, kolega, soused, kamarádka, dítě nebo dokonce i nepřítel. Je dobré tyto lidi identifikovat a pak jednoduše jejich rady poslouchat a řídit se nimi. Jak je poznat? Kdo to ve vašem okolí je? To vám ukážu v této části, kde zjistíte, kde hledat pomoc, jak získat lepší podmínky pro vstřebávání informací a jak zvýšit svoji atraktivitu a přitažlivost – co se může velmi hodit zejména když hledáte lásku, anebo chcete být atraktivní pro své klienty a to tak, že vás zahrnou svými kreditkami.

Vaše zdraví

Zdraví se má řešit u praktika tradiční čínské medicíny anebo u doktora západní medicíny. BAZI ale dokáže odhalit potenciál určitých zdravotních problémů a vy se potom budete moct lépe zaměřit na tu správnou oblast, kde je vhodné preventivně kultivovat svoje zdraví.

Vaše peníze

Peníze chce každý. V tabulce čtyř pilířů osudu je jasně vidět, jaký máte potenciál nabýt bohatství, kde se toto bohatství nachází a jak se k němu co nejrychleji dostat. A to není všechno. Popisem vašeho profilu a popisem deseti bohů zjistíte, jaká práce je pro vás vhodná, jaká pozice v dané práci vám nejvíce sedí, jaké odvětví vám poskytne největší návratnost vašich pracovních aktivit a jak máte v práci s lidmi efektivně kooperovat tak, aby vám vaše každodenní chození do práce přinášelo ten nejvyšší profit.

Vaše vztahy

Dobré vztahy vedou ke dlouhému životu. Když máte dobré vztahy v partnerství, jste šťastní, když máte dobré vztahy doma, jste spokojení, když máte dobré vztahy s přáteli, jste veselí a když máte dobré vztahy v práci, s vašimi klienty anebo obchodnými partnery, jste bohatí, a to všechno se odráží na kvalitě vašeho života, co následně vede k tomu, že žijete zákonitě déle. BAZI analýza vám pomůže pochopit, jak se chovají lidé ve vašem okolí, kteří lidé jsou pro vás podstatní a jak dokážete lidi kolem sebe inspirovat a motivovat tak, aby váš život s nimi vedl k lepším výsledkům.

Předpověď na aktuální rok

Známé motto milionářů zní: I blbec s plánem lehce porazí génia bez plánu.

Tato část BAZI analýzy vám poskytne plán na aktuální rok. Čínská astrologie, které součástí je aj BAZI, je založena na cyklických zákonitostech, které odpozorovali a popsali moudří lidé již velmi dávno. Na základě znalosti těchto cyklicky se opakujících situací dokážete v BAZI s velkou pravděpodobností předvídat, jaké situace a zážitky vám konkrétní prvky a znamení zvěrokruhu v daný časový úsek přinesou. No a pak si stačí na tento časový úsek udělat plán, kde budete svoji aktivitu směřovat na vhodné příležitosti, a naopak rizikovým okolnostem se budete vědět včas vyhnout. Toto musí, jak sami uznáte, vést k úspěchu a produktivitě.

 

 

Čtyři pilíře osudu nebo také BaZi představuje astrologickou techniku pocházející ze staré Číny, která slouží k určení charakteru, povahy, vlastností a životní dráhy konkrétní osoby. BaZi v čínštině znamená "osm znaků". Těchto osm znaků je odvozeno od čtyř párů znaků, které se vypočítají z data a času narození osoby.

Analýzou BaZi tabulky můžeme s velkou přesností a podrobností určit charakter, povahu a životní cestu člověka. Jednotlivec může využívat informace obsažené v jeho BaZi k akceleraci výkonu v práci, upevňování vztahů s ostatními, překonávání slabostí, maximalizování svého talentu a potenciálu a uskutečňování uvědomělých rozhodnutí zakládajících se na předpovědi svého nadcházejícího cyklu štěstí.

BaZi je jednoduše řečeno skvělý nástroj k sebepoznávání a lze jej vnímat jako kormidlo, které nám umožňuje držet život pevně v rukou a stabilně, šťastně a  spokojeně následovat svou přirozenost.

Jak konzultace probíhá?

Po vplnění a odeslání níže uvedeného formuláře vám do e-mailu pošlu další pokyny. Počítejte prosím ale s tím, že pro vypracování analýzy potřebuji váš datum, čas a místo vašeho narození. Po zaplacení objednávky vaši analýzu připravím a proberu ji s vámi osobně - a to buď v naši ordinaci tradiční čínské medicíny v Praze na Vinohradech, anebo přes Zoom, online. V obou případech celou konzultaci nahrávám a nahrávku po konzultaci obdržíte. Součástí ceny jsou pak i následné dotazy, které po konzultaci budete mít. Pro mé klienty mám pak také velké slevy na všechny mé semináře a kurzy. Takže být mým klientem se opravdu vyplatí:)

Těším se na vás!

Lucia z Tcm-fengshui

Napište nám

Vinohradská 1899/112, 130 00 Praha 3


GSM: +420 775 469 515
e-mail: info@tcm-fengshui.cz
Pondělí: 08:00 - 18:00
Úterý: 08:00 - 18:00
Středa: 08:00 - 18:00
Čtvrtek: 08:00 - 18:00
Pátek: 08:00 - 18:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno