Internetový obchod s tradiční čínskou medicínou Přejít na eshop

Otázky vztahů, lásky a partnerství ve feng shui a čínské astrologii řešíme pomocí mnoha technik, které jsou náročné, a výsledná analýza dokáže s velkou přesností určit, proč se nám v lásce nedaří, nebo proč pořád nemůžeme najít toho pravého partnera. Tyto analýzy a techniky patří do rukou zkušených konzultantů. Existuje ale jednoduchá technika, která neruší zákonitosti tradičního feng shui a každý člověk, i bez hlubších znalostí tradičního feng shui, ji může, ve snaze najít lásku, použít. Je to jedna z mých oblíbených technik, a jmenuje se Květ broskvoně. Funguje moc hezky a byla to jedna z prvních technik, kterou jsem kdysi, když jsem s feng shui začínala, u sebe úspěšně použila a s radostí používám u svých klientů dodnes.

Když toužíte po lásce, po hezkém vztahu se správným partnerem, můžete si sami, malou úpravou v interiéru, zvýšit potenciál, že v nadcházejících dnech nebo týdnech narazíte na svou vysněnou polovičku.

K aktivaci květu broskvoně potřebujete znát svoje zvíře dne, připravit si kompas a koupit kytici řezaných květin.

 

Návod nato, jak si stáhnete svůj čínský horoskop (a v něm pak zjistíte zvíře dne) naleznete TADY.

 

Po identifikaci vašeho zvířete dne budete pracovat v prostoru. Pro aplikaci techniky potřebujete najít střed vašeho prostoru. Vyznačíte si jej pomocí uhlopříček vedoucích z rohů, stoupnete si na místo, kde se uhlopříčky protnuly a zaměříte, například pomocí aplikace v telefonu, nebo jiného kompasu orientaci sever – jih. 

Po zaměření půdorys rozdělíte do osmi bran, jak jednotlivým výsekům říkáme, podle vašeho měření, kde jednotlivým stranám patří 45° výseče:

 

Pro aktivaci květu broskvoně potřebujete zjistit, které zvíře zvěrokruhu pro vás květ broskvoně představuje. To zjistíte v následující tabulce.

VAŠE zvíře v pilíři dne

VÁŠ Květ broskvoně

Tygr, Kůň, Pes

Zajíc 75° - 105°

Zajíc, Ovce, Prase

Krysa 345° - 15°

Krysa, Drak, Opice

Kohout 255° - 285°

Buvol, Had, Kohout

Kůň 165° - 195°

 

Když už znáte svůj květ broskvoně, stačí vyhledat, kde dané zvíře v prostoru sídlí a tuto část prostoru aktivovat.

Pro aktivaci se používá kytice čerstvých, krásných řezaných květů ve váze s čistou vodou. Vodu je vhodné pravidelně měnit za čistou a čerstvou. Vyhledáte si svůj květ broskvoně, zjistíte, kde v prostoru sídlí a někde v této oblasti umístíte květiny. Například takové:

Takto aktivovaný květ broskvoně zvýší pravděpodobnost, že do tří měsíců potkáte svou romantickou lásku.

V praxi se nejednou stane, že po aktivaci broskvového květu se do života vrátí bývalý partner – a to v případě, že vztah s ním není uzavřen, nebo vyřešen. Tehdy je dobré ho neodmítat, ale přijmout a tento vztah vyřešit, aby mohl přijít nový vztah – do už vyklizeného prostředí. Děje se to proto, že tato technika, podle starých textů vede k nalezení lásky směrující k manželství. A to se podaří, když jsme k sobě upřímní, a víme, co chceme. Takže je dobré si být jist, co od vztahu chci a jakého partnera hledám.

Někdy se pro identifikaci květu broskvoně jako referenční bod používá zvíře dne, které se dá zjistit z Bazi kalkulačky, běžně dostupnou na internetu. 

Přeji vám mnoho lásky a harmonické vztahy. Protože na konci dne, vztahy jsou to nejdůležitější, na čem skutečně záleží.

Autor: Lucia Petriláková

Napište nám

Vinohradská 1899/112, 130 00 Praha 3


GSM: +420 775 469 515
e-mail: info@tcm-fengshui.cz
Pondělí: 08:00 - 18:00
Úterý: 08:00 - 18:00
Středa: 08:00 - 18:00
Čtvrtek: 08:00 - 18:00
Pátek: 08:00 - 18:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno