Internetový obchod s tradiční čínskou medicínou Přejít na eshop

Tradiční Čínská medicína (dále jen TČM) se nejvíce rozvíjela v epidemiologických situacích, kde dokázala masově ulevit a zastavit šíření nakažlivé nemoci. Pro poslední epidemiologické úspěchy TČM nemusíme chodit až tak daleko do historie. Pomáhala třeba u léčby Eboly a také u léčby Malárie.

Všechny tyto informace jsou dohledatelné na internetu, nebudu tedy popisovat, jak a kdy, nebo čím. Jen snad zmíním paní doktorku Tu Youyou, která jako první izolovala hořčin artemisinin z pelyňku, který využila v léčbě malárie. Zachránila tak statisíce životů.  Za toto dostala v roce 2015 Nobelovu cenu.

TČM má i v dnešní době mnoho vhodných bylin k zmírnění a eliminaci dopadu koronavirových onemocnění na lidský organizmus.

Nejuznávanější profesoři TČM v Číně sestavili bylinné směsi, podle platných pravidel TČM, na několik stádii tohoto onemocnění. Toto onemocnění se v léčbě neliší od léčby standardního nachlazení.

Tyto směsi nejsou nové. Nebo snad z nových bylin. Jen umí pracovat s konkrétními potížemi, jako je kašel, zápal plic, blokáda krve, únava, bolesti svalů, bolesti kloubu a další. Je jen nutné dobře přečíst příznaky, aby se směs podala co nejpřesněji. Pak bude velice účinná.

Proč to umí? Protože známe patogenezi vzniku těchto potíží.  A když známe patogenezi vzniku, umíme i účinně zakročit.

Jedná se o tyto ověřené směsi:

Všechny tyto směsi jsou základem pro terapii. Dají se a měli by se modifikovat podle konkrétních aktuálních příznaků každého nemocného, a tak vznikne individuální směs.

Co tato nemoc způsobuje a proč by se měla léčit TČM?

Tato nemoc v konečném důsledku vytváří tzv. blokádu krve, což představuje na různých úrovních organizmu jiné patologie. Na úrovni plic je to jizevnatění tkáně po zánětu, které způsobuje menší elasticitu a kapacitu plic s trvalými následky (toho se všichni bojí). Na úrovni srdce je to v podstatě infarkt myokardu. Určitě jste slyšeli: Nepřecházejte chřipku, vleze vám to na srdce!  Může to být i mozková mrtvice, nebo takzvané covidové prsty, což je cévní sraženiny v periferních částech (ruce, nohy).

Proto tyto směsi obsahují byliny, které zabraňují vytváření těchto bloků. Díky tomuto chápání postupu nemoci, můžeme být komplexní v terapii už na začátku této nemoci.

Pro regeneraci pak používáme:

Všechny směsi máme k dispozici a za pár dní je můžete začít užívat. Pro bližší informace mne neváhejte kontaktovat.  

Závěrem Vám všem přeji pevné zdraví a sílu nepodléhat této těžké době.

 

Lukáš Široký, terapeut TČM.

Napište nám

Vinohradská 1899/112, 130 00 Praha 3


GSM: +420 775 469 515
e-mail: info@tcm-fengshui.cz
Pondělí: 08:00 - 18:00
Úterý: 08:00 - 18:00
Středa: 08:00 - 18:00
Čtvrtek: 08:00 - 18:00
Pátek: 08:00 - 18:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno