Internetový obchod s tradiční čínskou medicínou Přejít na eshop

Feng Shui

Feng Shui představuje starobylou filosofii, zaměřenou na harmonizaci člověka s prostředím, ve kterém žije a pracuje. Staří mistři Feng Shui věřili, že podobně jako je tomu u lidského těla, kde proudí životní energie v meridiánech, tak také v prostoru, který obýváme nebo ve kterém pracujeme, proudí energie Qi. Když tato energie proudí plynule, nikde se neblokuje, nehromadí, tak obyvatelé takového prostoru pociťují spokojenost a život jim přináší radost a zdraví.

Toto sofistikované učení a jeho speciální techniky pomáhají harmonizovat jakýkoliv prostor, ve kterém trávíme svůj čas. Feng shui posuzuje potenciál nemovitosti a identifikuje, jak na jeho obyvatelé působí. Jestli pozitivně nebo negativně. Techniky využívané ve Feng shui popisují, jak náš byt, dům nebo kancelář podporuje naše cíle a jakému druhu štěstí jeho obyvatelé čelí. Dokonce nám říká, jestli život v daném prostoru přinese úspěch, bohatství a vlivné postavení pro své obyvatele.

Správně aplikované Feng shui zlepšuje vlastnosti prostoru. Pokud chceme posílit určité oblasti svého života, zaměříme se na tu část prostoru, kde působí energie této oblasti a aktivujeme její potenciál.

Jestli chcete zlepši určitou část svého života, nebo stavíte nový dům a přejete si abyste v něm byli spokojení, nebo dům a byt už máte a plánujete rekonstrukci, využijte této starobylé techniky, která vám pomůže, abyste využili a podpořili příznivý potenciál nemovitosti, a naopak oslabili a eliminovali negativní aspekty působící v něm.  To se pak z vašeho prostoru promítne do vašeho života a bude se vám dařit lépe.

Kde se Feng Shui využívá

Lidé po celém světě dnes využívají moudrost Feng Shui pro zlepšení svého života. Když bychom to ale chtěli více konkretizovat, tak Feng Shui se využívá například na:

 

 • Zlepšení zdraví
 • Harmonizace partnerství, rodinných a pracovních vztahů 
 • Podpora financí
 • Vybudování efektivních studijních návyků
 • Hledání vhodného zaměstnání
 • Rozšíření společenského života
 • Nastartování podnikání
 • Výběr vhodného pozemku pro stavbu domu, nebo pracovních prostorů
 • Realizace projektu stavby domu
 • Rekonstrukce prostor
 • Identifikace vhodných prostor pro stěhování – byt nebo firma
 • Umístění vody (jezírko, bazén, fontána nebo přítok/odtok vody)
 • nebo jednoduše harmonizace prostoru, který obýváte tak, aby jste se tam cítili spokojeně, šťastně a bohatě.

Jak to u nás probíhá

 1. První je konzultace u nás, v Praze. Tady nám řeknete o svých představách a specifikujete oblasti, na které se při analýze zaměříme (všeobecná, celková harmonizace, nebo konkrétní oblast jakou jsou například vztahy, finance nebo zdraví). My vám vysvětlíme, co nabízíme a jak vám můžeme pomoci a když se rozhodnete naše služby využít, sdělíme předběžnou kalkulaci ceny za analýzu.
 2. Následuje prohlídka prostoru nebo pozemku u klienta. Zde proběhne obhlídka v terénu a také zaměření světových stran kompasem.
 3. Týden až dva analýzu zpracováváme a pak se opět sejdeme při jednom stole (většinou u nás v Praze) a společně si celou analýzu probereme. Toto sezení trvá dvě až tři hodiny.
 4. Nakonec vše dostanete jako dokument, buď vytištěno nebo elektronicky ve formátu PDF.

Prezentace ručně zpracované Feng shui analýzy prostoru 

Půdorys s aplikací třech technik Feng shui

V naší praxi praktikujeme tradiční Feng Shui, což znamená, že naším hlavním pracovním nástrojem při každé analýze prostoru je kompas. Právě kompas je určujícím poznávacím prvkem mezi tradiční, původní, Feng Shui a novodobou, takzvanou Fast Food Feng Shui, která se vyvinula v 70. letech minulého století v Americe. Tato novodobá odnož Feng Shui se dá jednoduše identifikovat tím, že její praktici nepoužívají při své práci kompas.

Mnoho zajímavých informací z oblasti Feng Shui naleznete v našich Novinkách.

 

Chci se objednat.

 

Jaká je cena?

Napište nám

Vinohradská 1899/112, 130 00 Praha 3


GSM: +420 775 469 515
e-mail: info@tcm-fengshui.cz
Pondělí: 08:00 - 18:00
Úterý: 08:00 - 18:00
Středa: 08:00 - 18:00
Čtvrtek: 08:00 - 18:00
Pátek: 08:00 - 18:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno